چگونه پست وبلاگ خود را بهینه سازی کنید؟

نوشتن متعهد باید یک عنصر کلیدی در هر استراتژی SEO باشد. چگونه می توان مطمئن باشید پست های وبلاگ شما بالاترین شانس را برای رتبه خوب در گوگل دارند؟ گام های بعدی که باید بردارید چیست؟ در این پست، من شما را به اصول اولیه جستجوگرها باز می گردانم. چگونه پست وبلاگ خود را بهینه سازی کنید؟
این کلمه کلیدی را پیدا کنید

اولین گام هر استراتژی SEO محتوا باید تحقیقات کلید واژه باشد. شما باید آنچه را که می خواهید پیدا کنید را جستجو کنید. تشخیص کلمه کلیدی درست می تواند بسیار دشوار است هر چند. شما واقعا باید به سر مخاطب خود دسترسی داشته باشید.

 “چرا هر استراتژی SEO محتوا باید با تحقیقات کلید واژه آغاز شود”

یک کلمه یک موضوع نیست، با این حال. علاوه بر یک کلمه کلیدی (یا عبارت کلیدی)، شما باید یک زاویه، یک داستان خاص در اطراف این کلمه کلیدی نیاز دارید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن بدانید، نکات ما را در مورد چگونگی ارائه ایده هایی برای وبلاگ خود بخوانید.


از کلمه کلیدی استفاده کنید

اگر می خواهید برای مدت مشخصی رتبه بالا داشته باشید، باید از اصطلاح به طور مرتب در متن خود استفاده کنید. به این ترتیب، گوگل متوجه خواهد شد که متن شما در مورد آن کلمه کلیدی خاص است. اما از آن استفاده نکنید گوگل متن فوق العاده بهینه را دوست ندارد. چگالی کلمه کلیدی ۲٪ (که در آن یک کلمه در پنجاه کلمه کلیدی شماست) عالی است. بهتر است که یک متن را بسازیم که بیشتر طول بکشد، ما حداقل ۳۰۰ کلمه را توصیه میکنیم. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود چندین بار از کلمه کلیدی خود استفاده کنید.
سرفصل های خود را بهینه کنید

در صورتی که کلیدواژه تمرکز خود را در قسمتهای خود بررسی کنید، بررسی کنید. عنوان پست شما واقعا مهم است. شما قطعا باید از کلمه کلیدی خود استفاده کنید. سعی کنید از کلمه کلیدی خود در حداقل یکی از زیرمجموعه های خود استفاده کنید.
درباره این قطعه چطور؟

قطعه چیزی است که گوگل در نتایج جستجو نشان می دهد. این عنوان پست شما و یک توصیف کوتاه است. SEO Yoast به شما در بهینه سازی قطعه خود کمک می کند: به شما یک پیش نمایش از قطعه را نشان می دهد و به شما امکان می دهد که به راحتی مطالب را ویرایش کنید. این بسیار مهم است، زیرا این اولین چیزی است که مخاطبان شما را خوانده است. بنابراین این قطعه متن باید آنها را متقاعد کند که به سایت شما برود.

متاسفانه، ما هرگز مطمئن نیستیم که آیا Google نشان می دهد که قطعه خاصی وجود دارد. با این حال، ایجاد پیشنمایش snip-kick ass باید بخشی از استراتژی SEO شما باشد. البته، فراموش نکنید که کلید واژه تمرکز را دوباره استفاده کنید!

ادامه مطلب:  منظور از چه چیزی و چگونه از آن استفاده کنید
فراموش نکنید: پست عالی ارسال کنید!

بهینه سازی پست خود را برای موتورهای جستجو چیزی است که شما قطعا باید انجام دهید. اما مهمتر از همه، شما باید مطمئن شوید که یک پست عالی ارسال کنید. موضوع پست شما باید اصلی باشد، پیام متن شما باید برای مخاطبان شما جذاب باشد. در بالای آن، متن شما باید دلپذیر و خواندنی باشد. بدون ایجاد اعتبار به قابلیت خواندن پست شما، شما باید از نکات توصیف شده برای بهینه سازی پست وبلاگ خود استفاده کنید و آن را کمی بیشتر برجسته کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *