طراحی سایت شخصی

آیا شما یک نویسنده یا شخصیت خاص اجتماعی هستید؟ آیا به لزوم داشتن یک وب سایت شخصی پی برده اید؟ وب سایت شخصی شما می تواند شامل گالری تصاویر،دست نوشته های شخصی شما، بایگانی خاطرات و یا بازگویی وقایعی که شما در آن ها نقش داشته اید ،تماس با ما ، روز شمار تاریخی و … باشد که شما تنها با چند کلیک هر بخش از وب سایت خود را به روز رسانی خواهید کرد. اینگونه وب سایت ها می توانند مورد استفاده نویسندگان،خبرنگاران،گزارشگران،شخصیت های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و هر کس که به نحوی احساس می کند وجود یک وب سایت می تواند وجهه وی را در جامعه ارتقا بخشد.

با دارا بودن یک وب سایت شخصی، تجربیات و علایق خود را با دیگران با اشتراک بگذارید.

با معرفی توانایی هایتان در یک وب سایت شخصی ، چرخه پیدا کردن شغل را برای خود معکوس کنید.

با طراحی سایت شخصی قادر خواهید بود رزومه خود را دیجیتال و آنلاین کنید.

امروزه بسیاری از افراد و شرکت ها برای جذب نیروی کار خود، از روش های قدیمی از قبیل روزنامه یا رادیو و تلویزیون کمتر استفاده می کنند و برای صرف هزینه کمتر از اینترنت استفاده می کنند.. کارفرمایان علاقه مندند در رابطه با شخصی که تمایل به جذب وی را دارند، اطلاعات بیشتر همانند رزومه کاری یا تصویر پرسنلی و یا کلا مهارتهایی که دارد کسب نمایند.

زمانی که به جست و جوی نام شما در گوگل اقدام  می نمایند،  وب سایت شما در نتیجه جستجو به آنها نشان داده خواهد شد و این نکته ارزشمندی است برای انتخاب شما به عنوان شخص مورد نظرشان.

یا اگر میخوهاید سایت خبری درست کنید از این صفحه دیدن کنید

طراحی سایت خبری در اهواز

امروزه داشتن یک آدرس شخصی ایمیل و وب سایت در جوامع اروپایی و ایالات متحده آمریکا یک امر کاملا متداول است که میتواند تاثیر شگرفی در جذب مخاطب داشته باشد.