آموزش افزونه yoast

دپرس از جعبه در حال حاضر از نظر فنی یک پلت فرم خوب برای جستجوگرها است. این درست بود که Joost مقاله اصلی خود را در سال ۲۰۰۸ وردپرس نوشت (به روز رسانی هر چند ماه) و هنوز هم درست است، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید آن را بیشتر بهبود بخشد! این پلاگین توسط Joost de Valk و تیمش در Yoast از سوی زمین نوشته شده است تا سئو سایت خود را در تمام جنبه های مورد نیاز ارتقا دهد. در حالی که این افزونه یواسایت SEO به دلخواه خود برای مراقبت از تمامی بهینه سازی های فنی می رود، بیشتر در مورد آن، در ابتدا و در درجه اول به شما کمک می کند تا محتوای بهتر را بنویسید. Yoast SEO شما را مجبور به انتخاب کلمه کلیدی تمرکز در هنگام نوشتن مقالات خود می کند، و سپس اطمینان حاصل می کند که از این کلیدواژه کلیدی در همه جا استفاده کنید.

پشتیبانی حق بیمه
تیم Yoast همیشه پشتیبانی فعال برای پلاگین SEO Yoast در انجمن های WordPress.org را پشتیبانی نمی کند. پشتیبانی ایمیل به صورت یک به یک برای افرادی که تنها افزونه Premium Yoast SEO را خریداری کرده اند.
توجه داشته باشید که پلاگین حق بیمه SEO دارای چندین ویژگی اضافی نیز است، از جمله گزینه ای برای کلمات کلیدی متمرکز تمرکز و مدیر تغییر مسیر، بنابراین ممکن است به خوبی به ارزش سرمایه گذاری خود را!

شما همچنین باید Yoast محلی جستجوگرها، Yoast اخبار جستجوگرها و Yoast ویدئو پسوند SEO به Yoast SEO را بررسی کنید. این البته با پشتیبانی نیز همراه است.

گزارشات اشکال
گزارشات اشکالات برای Yoast SEO در GitHub استقبال می شود. لطفا توجه داشته باشید GitHub یک انجمن پشتیبانی نیست، و مسائلی که به درستی واجد شرایط نیستند زیرا اشکالات بسته خواهند شد.

محتوای بهتر با Yoast SEO را بنویسید

با استفاده از پیش نمایش قطعه، می توانید یک رندر از آنچه پست یا صفحه شما در نتایج جستجو ظاهر می شود را ببیند، چه اینکه عنوان شما خیلی طولانی یا خیلی کوتاه است و اینکه آیا متا توضیح شما در زمینه یک نتیجه جستجو منطقی است یا خیر. به این ترتیب این افزونه به شما کمک می کند نه تنها رتبه بندی را افزایش دهید، بلکه باعث افزایش میزان کلیک از نتایج جستجوی آلی می شود.
تجزیه و تحلیل صفحه

پلاگین Yoast SEO پانل صفحه تجزیه و تحلیل بررسی چیزهای ساده که شما مجبور به فراموش کردن. برای مثال، اگر شما تصاویر خود را در پست خود داشته باشید و یا اینکه آنها یک تگ alt حاوی کلید واژه برای این پست داشته باشند، آن را چک می کند. همچنین بررسی می کند که آیا پست های شما به اندازه کافی بلند هستند، آیا شما یک متا توصیف کرده اید و اگر این متا توضیح حاوی کلمه کلیدی متمرکز شما باشد، اگر از هر زیرمجموعه در پست خود استفاده کردید و غیره

این پلاگین همچنین به شما اجازه می دهد تا عناوین متا و توضیحات برای همه دسته ها، برچسب ها و آرشیو های طبقه بندی سفارشی خود را بنویسید، به شما این امکان را می دهد تا بیشتر بهینه سازی کنید.

در ترکیب، این افزونه اطمینان حاصل می کند که محتوای شما نوعی از موتورهای جستجو محتوا است!
بهینه سازی موتورهای جستجو وردپرس

در حالی که از جعبه وردپرس برای جستجوگرها بسیار خوب است، در اینجا و آنجا نیاز به برخی از ترفندها وجود دارد. این پلاگین Yoast SEO شما را از طریق برخی از تنظیمات مورد نیاز هدایت می کند، به عنوان مثال با یادآوری شما برای فعال کردن permalinks بسیار. اما همچنین فراتر از آن، با بهینه سازی خودکار و قرار دادن متا تگ ها و عناصر لینک است که گوگل و سایر موتورهای جستجو مانند بسیار زیاد است:
عناصر متا و لینک

با پلاگین SEO Yoast شما می توانید کنترل کنید که صفحات Google نشان می دهد در نتایج جستجو و چه صفحاتی نشان نمی دهد. به طور پیش فرض، موتورهای جستجو را به فهرست تمام صفحات خود، از جمله دسته بندی ها و آرشیو های تگ، نشان می دهد، اما فقط صفحات اول را در نتایج جستجو نشان می دهد. این برای کاربر بسیار مفید نیست که در صفحه سوم «دسته شخصی» شما قرار گیرد، درست است؟

خود وردپرس فقط عناصر لینک کانونی را در صفحات تنها نشان می دهد، اما Yoast SEO باعث می شود که عناصر لینک کانونی در همه جا منتشر شود. گوگل اخیرا اعلام کرده است که آنها همچنین از عناوین پیوند rel = “next” و rel = “prev” در بخش سرپناه آرشیوهای پیمایش شده شما استفاده خواهند کرد. این افزونه آن ها را به طور خودکار اضافه می کند. برای اطلاعات بیشتر به این پست مراجعه کنید.
نقشه های XML

افزونه Yoast SEO دارای پیشرفته ترین قابلیت XML Sitemaps در هر پلاگین وردپرس است. هنگامی که جعبه را بررسی می کنید، آن را به طور خودکار نقشه های XML ایجاد می کند و گوگل و بینگ را از وجود نقشه های سایت اطلاع می دهد. این نقشه های XML شامل تصاویر در پست ها و صفحات شما نیز می شود، بنابراین تصاویر شما در موتورهای جستجو نیز بهتر می شود.

این XML Sitemap ها حتی در سایت های بزرگ به دلیل چگونگی ایجاد آنها، با استفاده از یک Sitemap index که به Sub-Sitemaps برای هر ۱۰۰۰ پست ارسال می شود، کار می کنند. آنها همچنین با انواع پست سفارشی و طبقه بندی های سفارشی به طور خودکار کار خواهند کرد، در حالی که به شما اجازه می دهد که آنها را از نقشه سایت XML حذف کنید.

به دلیل استفاده از شیوه های XSL برای این XML Sitemaps، نقشه های XML به راحتی قابل خواندن برای چشم انسان نیز هستند، بنابراین شما می توانید چیزهایی را که نباید وجود داشته باشند، مشخص کنید.
بهینه سازی RSS

آیا شما توسط scrapers غافلگیر شده اید؟ به جای نفرت از آنها، از آنها به نفع خود استفاده کنید! با اضافه کردن یک پیوند به خوراک RSS شما به مقاله اصلی، شما به موتور جستجو می گوئید که باید به دنبال اصل باشد. به این ترتیب، افزونه Yoast SEO، شانس خود را برای رتبه بندی کلمات کلیدی انتخاب شده خود را افزایش می دهد و باعث می شود

منبع : وردپرس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *